Organizační pivko – únor 2020

Dne 28. 2. 2020 jsme se 17 našich členů sešlo ve Vinárně ve Zdi na tzv. organizačním pivku, abychom doladili detaily ohledně sedmého ročníku festivalu MNOHO SVĚTŮ v Jilemnici.

Nejdůležitější jsme vyřešili. Filmy, časy promítání, sponozory a hlavně hosty a hostky, kteří se budou účastnit festivalu. A že jich letos bude!

Naše skvělá koordinátorka Kačka Fleknová celou schůzi vedla tak, že jsme se u ničeho nezasekli a schůze plynule pokračovala.

Dále jsme probírali věci jako sbírku Krabici od bot 2020, budoucí vývoj knihobudky (těšte se!) a ekologické projekty v Jilemnici a blízkém okolí.
Rychle jsme také proletěli akce, které se již uskutečnily nebo se rychlým tempem blíží (více informací naleznete na naší facebookové stránce): Femi-týden na gymnáziu, akce s německou eko-aktivistkou Lenou Reschke, lekce sebeobrany pro ženy a mnoho dalších věcí.

Zapište si tedy do diářů datum 22. – 25. duben 2020 a přijďte na náš festival! A nezapomeňte se přidat na facebookovou událost, kam budeme přidávat další informace.

  • Hanka Hoskovcová

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *